• Home
  • Ledenlijst
  • Lid worden
  • Forum
  • Bestuur
  • Reglementen

VWV De Pieterman

De watersportvereniging in de Marina Volendam

  • VWV de Pieterman
  • Evenementen
  • Verslagen
  • Uitslagen
  • Steigerbar

Overvaren naar de UK

11 mei 2017 By Hans Deiman Reageer

Tocht naar de UK met 3 schepen van VWV de Pieterman, vertrek woensdag 31 mei en geplande retour op tweede Pinksterdag 5 juni.

Vanwege andere afspraken varen de drie schepen Kapal Tiga, Enjoy en de Gien Spait separaat naar de River Orwell, de Marina Woolverstone even voorbij Pin Mill.

De tocht gaat in een keer van Volendam via IJmuiden richting Harwich. In eerste instantie een goede wind maar in de nacht is het windstil en motoren we door de stilte. De Kapal Tiga arriveert eerst en regelt een ligplaats voor de Gien Spait die als tweede arriveert. De eerste avond wandelen met z’n vijven naar Pin Mill om van dit inmiddels wereld beroemde plekje te genieten. Fish en Chips en van die gifgroene doperwten erbij. Moe maar tevreden terug naar de boten en na de 30 uur oversteek vroeg naar bed.

De volgende dag een bezoek aan de stad Ipswich  en later die dag arriveert de Enjoy. Na de welkomstborrel gaan die mannen lopend naar Pin Mill en ’s avonds met de taxi retour. Vanwege wind en getij vroeg weg de volgende ochtend en na een voorspoedige reis op zondag al weer in Volendam. De Kapal Tiga plant om nog een paar dagen te blijven maar komt na de weersverwachtingen voor de dagen later in de week toch ook na een dagje retour. Een mooie reis en wellicht volgend jaar met een grotere groep naar de Guinness en de Fish en Chips.


                                                                             

Dit delen:

  • Facebook

Categorie: Evenementen

Geef een reactie Antwoord annuleren

Je moet inloggen om een reactie te kunnen plaatsen.

Deze website gebruikt Akismet om spam te verminderen. Bekijk hoe je reactie-gegevens worden verwerkt.

Inloggen

Sponsoren

Grand Cafe Restaurant Pieterman
Logo-Schroder-Watersport
kuiper-verzekeringen
logo-met-verkoop-vanuit-klein

Agenda

Laatste berichten

  • COBB TOCHT 2020 naar de Oosterplassen/Camping Waterhout 26 september 2020
  • TRIANGLE VWV DE PIETERMAN 2020 26 september 2020
  • Triangle 2020 23 juni 2020
  • Verslag rondleiding KNMI in de Bilt 21 december 2019
  • Verslag bezoek aan de warme bakkerij 23 november 2019

Nieuwe reacties op berichten

  • HenkMolster op Triangle 2020
  • DickVerschoor op Afsluittocht 2019
  • FranciscoSmeur op Winterevenement – Bezoek KNMI in de Bilt op woensdag 11 december
  • HansPiels op Winterevenement – Bezoek KNMI in de Bilt op woensdag 11 december
  • Siebe de Graad op Winterevenement – Bezoek KNMI in de Bilt op woensdag 11 december

Menu

  • VWV de Pieterman
  • Evenementen
  • Verslagen
  • Uitslagen
  • Links
  • Forum
  • Lid worden

Archief

Zoeken

Copyright VWV de Pieterman © 2021 · Disclaimer · Log in